• ółążść‡

Szlak Pielgrzyma

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
16684

Zegar

Dzisiaj jest

poniedziałek,
04 lipca 2022

(185. dzień roku)

Wyszukiwanie

Termin:  8 – 18 czerwca 2022 r.

1. dzień (8 VI), 1230 km

Wyjazd w godzinach rannych.

Przejazd do Bośni i Hercegowiny. Po drodze postój w Czechach, możliwość zjedzenia obiadu.


2. dzień (9 VI)

Wczesnym rankiem przyjazd do Medjugorje. Zakwaterowanie, śniadanie, odpoczynek.

Zwiedzanie centrum Medjugorie – kościół św. Jakuba. Po obiadokolacji udział w wieczornym nabożeństwie.


3. dzień (10 VI), 90 km

O godz. 5.30 Droga Krzyżowa na Kriżevac. Po śniadaniu przejazd do TIHALINY i na wodospady Kravice.

Po obiadokolacji udział w wieczorze modlitewnym  w kościele św. Jakuba. Nocleg.


4. dzień (11 VI), 90 km

O godz. 5.30 wejście na górę Podbrdo. Po śniadaniu wycieczka do Mostaru, słynącego z XVI-w. kamiennego mostu, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO oraz Blagaj, gdzie znajduje się muzułmański klasztor derwiszy.

Po obiadokolacji udział w wieczorze modlitewnym. Nocleg.


5. dzień (12 VI)

Po śniadaniu udział w Mszy św. Pobyt w Medugorje, relaks. W miarę możliwości spotkanie we wspólnocie Cenacolo. Prywatna modlitwa w kościele.

Po obiadokolacji udział w wieczorze modlitewnym. Nocleg.


6. dzień (13 VI), 130 km

Po śniadaniu całodzienny wyjazd do Gradaca na Riwierze Makarskiej, kąpiel w Morzu Adriatyckim.

Po obiadokolacji udział w wieczorze modlitewnym. Nocleg.


7. dzień (14 VI) 260 km

Po śniadaniu wycieczka do Dubrownika, perły Dalmacji.

Po obiadokolacji udział w wieczorze modlitewnym. Nocleg.


8. dzień (15 VI), 130 km

Po śniadaniu całodzienny wyjazd do Gradaca na Riwierze Makarskiej, kąpiel w Morzu Adriatyckim.

Po obiadokolacji udział w wieczorze modlitewnym. Nocleg.


9. dzień (16 VI), BOŻE CIAŁO

Po śniadaniu udział w Uroczystościach Bożego Ciała. Czas wolny. Zakupy pamiątek.

Po obiadokolacji udział w wieczorze modlitewnym. Nocleg.


10. dzień (17 VI), 1230 km

Śniadanie, udział w Eucharystii, czas wolny. Przed południem wyjazd w drogę powrotną.

Nad ranem 11. dnia (18 VI) powrót do Prudnika.


CENA:

*dla grupy 32 os. płacących wynosi 990,00 zł + €195 (euro płatne w Medugorje);

*dla grupy 37 os. płacących wynosi 875,00 zł + €190 (euro płatne w Medugorje);

*dla grupy 42 os. płacących wynosi 775,00 zł + €185 (euro płatne w Medugorje)

i zawiera przejazd komfortowym autokarem, 8 noclegów w pokojach 2-, 3-, 4-os. z węzłem sanitarnym, 9 śniadań, 8 obiadokolacji, standardowe ubezpieczenie KL na kwotę €20.000 i NNW na kwotę 10.000 zł, opiekę pilota oraz podatek VAT.

Na wstępy, parkingi, wjazdy do miast oraz obowiązkowe TFG i TFZ prosimy przygotować ok. €35 oraz 20 zł.

Osobom cierpiącym na schorzenia przewlekłe rekomendujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego w cenie 120 zł.

 

UWAGA!

*do 6 dni od wpłaty zaliczki Uczestnik może wykupić ubezpieczenie kosztów rezygnacji z wyjazdu oraz przerwania uczestnictwa w pielgrzymce (dotyczy również SARS COV 2). Należy zapoznać się z powodami rezygnacji, które uprawniają do zwrotu zaliczki (dotyczy również SARS COV 2). W przypadku odwołania pielgrzymki ubezpieczyciel i biuro nie zwracają ubezpieczenia kosztów rezygnacji z wyjazdu oraz przerwania uczestnictwa w wyjeździe!

W przypadku rezygnacji z pielgrzymki i braku wykupionego ubezpieczenia kosztów rezygnacji, zaliczka nie podlega zwrotowi.  Koszt ubezpieczenia rezygnacji z wyjazdu wynosi ok. 50 zł.

Termin: sobota 2 lipca 2022 r.

Cena: - 80 zł

Transport: - przejazd komfortowym autokarem.

Wyżywienie - w przerwie obiad.

W programie:

- wyjazd o godz. 6:30 z przystanku autobusowego przy pl. Szarych Szeregów;

- ok. 9.00 rozpoczniemy zwiedzanie. W programie: Most Tumski, Ostrów Tumski, , Katedra św. Jana Chrzciciela, Pałac Biskupi, Rynek Główny, Kolegiata Świętego Krzyża i św. Bartłomieja oraz stojący przed nią pomnik św. Jana Nepomucena, Metropolitalne Wyższe Seminarium Duchowne wraz ze stojącą przed nią kolumną Chrystusa Króla, Panorama Racławicka, Mauzoleum Piastów Śląskich w kościele św. Klary, Aula Leopoldina.

- w przerwa obiad;

- powrót do Prudnika ok. 21.00.


Uwaga!

Na przewodnika, zestaw do oprowadzania audio (słuchawki) i na wstępy (Panorama Racławicka, Aula Leopoldina, Mauzolem Piastów Śląskich) proszę przygotować 90 zł (emeryci 75 zł)

 

Zapisy: w kancelarii parafialnej lub na tel.: 605438075

Termin: sobota 10 września 2022 r.

Cena: - 100 zł

Transport: - przejazd komfortowym autokarem.

Wyżywienie - w przerwie obiad.

W programie:

- wyjazd o godz. 6:00 z przystanku autobusowego przy pl. Szarych

Szeregów;

- ok. 9.30 rozpoczniemy od Pustelni bł. Salomei w Skale, Msza św.;

- przejazd do Piaskowej Skały, zwiedzanie dziedzińców Zamku,

Maczuga Herkulesa;

- Przejazd do Ojcowa na Złotą Górę, przejście ze Złotej Góry do

Ojcowa, ruiny zamku, przerwa obiadowa, dawna zabudowa

uzdrowiskowa, podejście pod Kaplicę na Wodzie;

- powrót do Prudnika ok. 20.30.

Uwaga!

Na wstępy, przewodnika oraz zestaw do oprowadzania Audio (słuchawki)

proszę przygotować 40 zł.

 

Zapisy: w kancelarii parafialnej lub na tel.: 605438075

SANDOMIERZ · NAROL · SUSIEC · KRASNOBRÓD · TOMASZÓW LUBELSKI · ZAMOŚĆ · GÓRECKO KOŚCIELNE · ZWIERZYNIEC · RADECZNICA · SZCZEBRZESZYN · RADRUŻ · HORYNIEC ZDRÓJ · ZABAWA

 

PROGRAM RAMOWY 6 DNI 

 

DZIEŃ 1 – 22.08. Poniedziałek

Zbiórki uczestników w Prudniku na Plac Szarych Szeregów godz. 6:20. Wyjazd o godz. 6:30. Przyjazd do Sandomierza, a tam zobaczymy min.: Bramę Opatowską, Bazylikę Katedralna pw. Narodzenia NMP, zamek królewski, Rynek z Ratuszem rynek, zespół klasztorny Dominikanów. Przejazd do miejsca zakwaterowania do hotelu w Narolu. Obiadokolacja i nocleg.


DZIEŃ 2 – 23.08. Wtorek

Śniadanie. Zwiedzanie Roztocza, krainy malowniczych, zielonych pagórków, gdzie lasy skrywają wąwozy porośnięte bluszczem i szemrzące strumienie rozpoczniemy od zwiedzania m. Narol. Zobaczymy: barokowy Pałac Łosiów, kościół, ratusz oraz liczne przydrożne kapliczki. Następnie w okolicy Suśca, spacer do unikatowych progów skalnych na Tanwi. Będziemy podziwiać małe, malownicze wodospady, zwane szumami, wieża widokowa Suścu. Następnie przejazd do Krasnobrodu, którego perłą jest sanktuarium maryjne i dawny klasztor dominikanów wraz z cudownym obrazem Matki Bożej Krasnobrodzkiej (ufundowany przez Królową Marysieńkę w podziękowaniu za uratowanie życia) z zabytkowym drewnianym spichlerzem, kalwarią i kaplicą „Na wodzie”, z bijącym pod nią źródłem. Świątynia z cudownym obrazem przedstawiającym Najświętszą Maryję Pannę z Dzieciątkiem Jezus jest najważniejszym sanktuarium diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Następnie zwiedzimy skansen „Zagroda Guciów”. To niezwykle urokliwe, magiczne miejsce, w którym czas naprawdę się zatrzymał. Można tu zjeść i napić się tak, jak to było w XIX i XX wieku, kiedy prąd nie był dobrem powszechnym. Powrót do miejsca zakwaterowania w Narolu. Obiadokolacja, nocleg.


DZIEŃ 3 – 24.08. Środa

Śniadanie. Przejazd do Tomaszowa Lubelskiego, gdzie będziemy mogli zobaczyć: modrzewiowy, barokowy kościół z XVIII w. - sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej,

cerkiew, drewnianą herbaciarnię i dawną siedzibę straży ogniowej z wieżą. Później zwiedzimy Parku Miniatur Kresowych w Budach Dzierążyńskich. Park powstał

w ramach Archipelagu Roztocze. Jest to 26 makiet zamków i twierdz odwzorowanych w skali 1: 30, będących niegdyś w posiadaniu Rzeczpospolitej Polskiej, obecnie zaś leżących na terytorium Ukrainy. Jest to prezentacja Roztocza jako region transgranicznego, który leży na terenie Polski i Ukrainy. Każda z makiet zostałaodwzorowana w najdrobniejszych nawet szczegółach. Następnie pojedziemy do Zamościa, unikatowego zabytku architektonicznego okresu odrodzenia, wpisanego na Listę UNESCO. Zobaczymy m.in. rynek, ratusz, Pałac Zamoyskich, katedrę, akademię Zamoyskich, synagogę, fortyfikacje. Powrót na obiadokolację i nocleg do hotelu w Narolu.


DZIEŃ 4 – 25.08. Czwartek

Śniadanie. Przejazd do Górecka Kościelnego, pięknie położonej śródleśnej wsi z sanktuarium św. Stanisława Biskupa, z licznymi kapliczkami, aleją kilkusetletnich dębów

i malowniczym przełomem Szumu. To miejsce jest od wieków związane z kultem Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika, który ukazał się młodemu rolnikowi Janowi Sosze, i wskazał miejsca, na których mają być wzniesione kapliczki i kościół. Kościół posiada relikwie św. Stanisława. Przejazd do Zwierzyńca, miasta ogrodu – z uwagi na okazałą roślinność i otaczające lasy. Zobaczymy pomnik szarańczy, barokowy kościół p.w. św. Jana Nepomucena „Na wyspie”, kościół Matki Bożej Królowej Polski w miejscu byłego obozu dla dzieci Zamojszczyzny oraz innych mieszkańców tych ziem, klasycystyczne biura Ordynacji Zamojskiej, stary browar i modrzewiowy dwór plenipotenta. Przejazd do Szczebrzeszyna, najstarszego miasta regionu: barokowe kościoły,  kościół św. Mikołaja z fundacji pierwszego infułata zamojskiej kolegiaty (piękna budowla w stylu renesansu lubelskiego), kościół św. Katarzyny z fundacji Tomasza i Katarzyny Zamojskich, pomnik chrząszcza, cerkiew, synagoga i kirkut z macewami z XVI w., zabytkowy cmentarz, barokowy pałac Zamoyskich, otoczony parkiem krajobrazowym. Następnie udamy się do Radecznicy - nawiedzenie sanktuarium Św. Antoniego, ważnego obiektu pielgrzymkowego, zwanego Lubelską Częstochową. Składają się na nie: barokowy, jednonawowy kościół z charakterystyczną, widoczną z daleka fasadą oraz przylegający do niego klasztor OO. Bernardynów. Jest to jedyne w Polsce zatwierdzone przez Kościół miejsce objawień św. Antoniego. Msza św. w intencji Ojczyzny. Powrót na obiadokolację i nocleg


DZIEŃ 5 – 26.08. Piątek

Śniadanie. Dzień rozpoczniemy od m. Pizuny – przysiółek gdzie urodziła się Marysia Jabłońska, obecnie błogosławiona siostra Bernardyna, zwiedzanie Domu Modlitwy sióstr Albertynek. Dom został wybudowany w celu szerzenia kultu bł.S. Bernardyny Jabłońskiej, urodzonej w Pizunach k. Narola . To polska zakonnica, albertynka , błogosławiona Kościoła katolickiego , dziewica i duchowa córka św. Alberta (ks. Adama Chmielowskiego ), współpracownica i kontynuatorka jego dzieła Miłosierdzia Posługujących Ubogim. Jej relikwie znajdują się w Sanktuarium Ecce Homo św. Brata Alberta w Krakowie . Następnie udamy się na spacer po pięknej alei spacerowej z tężniami solankowymi w Horyńcu Zdroju. Później zwiedzanie kaplicy „na wodzie w Nowinach Horynieckich” – pięknego miejsca z wąwozami, wodą leczniczą oraz ołtarzem polowym św. Antoniego, gdzie co miesiąc odbywają się pielgrzymki z Horyńca Zdroju. Na ukończeniu jest piękny obiekt noclegowy „Chata Pielgrzyma”. Przejazd do Radruża, gdzie zobaczymy zespół cerkiewny o charakterze obronnym z końca XVI w. Powrót na obiadokolację i nocleg do hotelu w Narolu.


DZIEŃ 6 - 27.08. Sobota

Śniadanie. Przejazd do Sanktuarium Bł. Karoliny Kózkówny, Kościół pw. Przenajświętszej Trójcy Świętej w Zabawie, to miejsce życia, męczeństwa i kultu błogosławionej Karoliny. Msza św. później obiad, po którym wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie pielgrzymki w godzinach wieczornych.


CENA:

*dla grupy 44 os. płacących wynosi 800,00 zł;

*dla grupy 42 os. płacących wynosi 830,00 zł;

*dla grupy 40 os. płacących wynosi 870,00 zł;

*dla grupy 38 os. płacących wynosi 910,00 zł;

i obejmuje przejazd autokarem, 5 noclegów z obiadokolacjami i śniadaniami (pokoje 2-, 3-, 4-os. z węzłem sanitarnym), przewodnictwo, obiad w drodze powrotnej.

*na wstępy, lokalnych przewodników, miejscowe podatki prosimy przygotować ok. 70 zł.

Termin: 17.04-28.04.2023 – 12 dni

 

Program ramowy:

DZIEŃ 1: WYLOT

Spotkanie na lotnisku na 2,5 godziny przed wylotem. Odprawa paszportowo-bagażowa, wylot do Miasta Meksyk. Po wylądowaniu w Mexico City transfer do hotelu, zakwaterowanie, kolacja w hotelowej restauracji.


DZIEŃ 2 : MUZEUM ANTROPOLOGII I HISTORII– CITY TOUR – REJS W XOCHIMILCO

Śniadanie. Przejazd do Katedry w Mieście Meksyk na Mszę Świętą. Zwiedzanie części historycznej Meksyku: Plac Zocalo, Katedra Metropolitalna. Przejazd ulicą Reforma do Muzeum Antropologii i Historii, jednym z najlepiej wyposażonych i zorganizowanych w całej Ameryce Łacińskiej, z imponującą kolekcją sztuki prehiszpanskiej oraz zbiorami etnograficznymi dotyczącymi Indian meksykańskich. Po południu spływ kolorowymi „gondolami” po dawnych kanałach azteckich w dzielnicy Xochimilco. Rejs odbywa się w towarzystwie mobilnych kramów z jedzeniem oraz muzyki mariachi i marimba – zapraszamy do wspólnego śpiewania meksykańskich szlagierów! Obiadokolacja na łodziach (przysmaki meksykańskiej kuchni tj. tortilla, sos guacamole i salsa, liście opuncji, złociste chicharrones).


DZIEŃ 3: BAZYLIKA MATKI BOSKIEJ Z GUADALUPE – PIRAMIDY W TEOTIHUACAN

Śniadanie. Wizyta na Placu Trzech Kultur, miejsca będącego świadkiem wielu ważnych dla Meksyku wydarzeń

historycznych. Przejazd do Sanktuarium Matki Bożej z Guadalupe. Msza Święta w jednej z kaplic, a następnie

zwiedzanie tzw. „miasteczka” Matki Bożej z Guadalupe. Czas wolny na zakup dewocjonaliów i spacer po ogrodach.

Przejazd do Teotihuacan. To dawne centrum ceremonialno-administracyjne Indian Teotihuacanos. Zobaczymy

wspaniale piramidy Księżyca i Słońca (chętnych zapraszamy na szczyt, z którego widać całą Paseo de los Muertes -

Aleję Zmarłych). Wizyta w warsztacie obsydianu, degustacja słynnych, meksykańskich trunków tequili i pulque.

Obiadokolacja w lokalnej restauracji – okazja do degustacji kuchni meksykańskiej (szwedzki stół). Powrót do hotelu.

DZIEŃ 4: TEPOTZOTLAN – TULA – QUERETARO

Śniadanie. Zwiedzanie Tepotzotlan, ładnego miasteczka z czasów kolonialnych, w którym jezuici wznieśli Seminarium

Świętego Marcina oraz kościół Świętego Franciszka Ksawerego, uznawany obecnie za wybitne arcydzieło i perłę

meksykańskiego baroku. Zwiedzanie Muzeum Wicekrólestwa z ciekawym i bardzo bogatym zbiorem sztuki

kolonialnej. Przejazd do Tuli, zaginionej cywilizacji Tolteków (posągi Atlantów w świątyni Quetzalcoatla, Pałac Tysiąca

Kolumn, Coatepantli, czyli Mur Węży). Przejazd do kolonialnego miasta Queretaro, wycieczka po centrum

historycznym: Kościół i klasztor Świętego Krzyża, w którego ogrodzie znajdują się unikalne drzewa z kolcami w

kształcie krzyża, Plac Broni, zabytkowy Akwedukt. Msza Święta. Przejazd do hotelu w Queretaro, zakwaterowanie,

kolacja.

DZIEŃ 5: CHOLULA – TONATZINTLA – PUEBLA

 

Śniadanie. Wizyta w miasteczku Cholula, z największą pod względem objętości piramidą na świecie. Zapraszamy na

szczyt Tepanapa, gdzie na ruinach Wielkiej Piramidy wybudowano Sanktuarium Santa María de Remedios. Przejazd

do Tonatzintla z barokowym kościołem. Przejazd do Puebli, zwanej “Miastem Aniołów” - ulubionego miejsca Papieża

Jana Pawła II. Spacer po starym mieście, pełnym budynków w kolonialnym stylu - Casa del Alfenique, Katedra,

kościół Św. Dominika z przepiękną “Kaplicą Różańcową”, Słodka Uliczka. Spacer na rynek El Parian z regionalnymi

wyrobami, gdzie na straganach można kupić tradycyjne ciastka migdałowe i fabryczną ceramikę

talavera. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Kolacja w hotelowej restauracji.

DZIEŃ 6: PUEBLA – TAXCO

Śniadanie w hotelu. Msza Święta w jednym z kościołów. Przejazd do Taxco, meksykańskiej “stolicy srebra”. Po

dotarciu do Taxco zakwaterowanie w hotelu, z którego roztacza się zapierający dech w piersiach widok na miasto.

Zakwaterowanie, kolacja w hotelowej restauracji. Dla chętnych możliwość przejazdu taksówką-

garbuskiem do centrum miasta (kurs dodatkowo płatny) na wieczorny spacer po centrum.

DZIEŃ 7: TAXCO – JASKINIE CACAHUAMILPA – ACAPULCO

Śniadanie. Msza Święta. Spacer po Taxco. Miasto wzbogaciło dzięki bogatym złożom srebra, które znajdują się w

okolicy, a mieszkańcy wyspecjalizowali się w obróbce tego szlachetnego metalu. Przejazd do jaskiń

Cacahuamilpa, największych i najpiękniejszych w całej Ameryce Łacińskiej. W wyrzeźbionych

przez wodę i czas pięknych komnatach w korycie podziemnej rzeki znajdują się niezwykłe formacje skalne i

zachwycające zjawiska krasowe. Przejazd do Acapulco, najsłynniejszego kurortu nad Oceanem Spokojnym.

Zakwaterowanie w hotelu z opcją wyżywienia ALL INCLUSIVE (3 posiłki dziennie, napoje bezalkoholowe i

alkoholowe lokalne, ręczniki, leżaki i parasole przy basenie i na plaży gratis).

DZIEŃ 8: ACAPULCO - REJS BONANZA PO ZATOCE ACAPULCO - LA QUEBRADA SHOW

Śniadanie. Msza Święta w hotelowej kaplicy. Czas wolny na odpoczynek nad morzem. W godzinach popołudniowych

zapraszamy na rejs „Bonanza”, z muzyką na żywo. Z pokładu katamaranu przekonamy się, jak malowniczo położona

jest zatoka Acapulco, i jak pięknie wygląda w promieniach zachodzącego słońca. Zobaczymy również pokaz

mrożących krew w żyłach skoków do wody ze skały La Quebrada, które rozsławiły Acapulco na cały świat. Powrót do

hotelu.

DZIEŃ 9: ACAPULCO

Msza św. w hotelowej kaplicy. Czas wolny na odpoczynek nad morzem, spacery i zakupy lokalnego rzemiosła na

targu.

DZIEŃ 10: ACAPULCO – HACJENA HERNANA CORTEZA – MEXICO CITY

Śniadanie. Przejazd do Mexico City. Po drodze zwiedzanie przepięknej Hacjendy Hernana Corteza, konkwistadora

Meksyku. Obiad i Msza Święta w hacjendzie Vista Hermosa. Po przybyciu do stolicy zakwaterowanie, nocleg.

DZIEŃ 11: MEXICO CITY – WYLOT

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Sanktuarium Matki Bożej z Guadalupe, na pożegnalną Mszę

Świętą. Obiad przed wylotem. Transfer na lotnisko, odprawa bagażowo-paszportowa i wylot do Polski.

DZIEŃ 12: PRZYLOT

Przylot do Polski. Zakończenie świadczeń.

 

WYLOT Z WARSZAWY

 

8490 zł/os. przy zamówieniu min. 24 msc. (cena z 2021 roku)

7990 zł/os. przy zamówieniu min. 30 msc. (cena z 2021 roku)

CENA ZAWIERA: bilet lotniczy Warszawa-Mexico City-Warszawa (przelot liniami rejsowymi z bezpłatnym

cateringiem na pokładzie, z przesiadką w jednym z europejskich portów lotniczych, planowany wylot 06:00

rano, w cenie bagaż podręczny 12 kg/os. i główny 23 kg/os.), transfery lądowe klimatyzowanym autokarem,

zakwaterowanie w hotelach 4* (lokalny standard), wyżywienie w czasie objazdu 2 posiłki dziennie oraz All

inclusive w Acapulco (3 posiłki dziennie + napoje), opiekę polskiego przewodnika, OPIEKA DUCHOWA

KSIĘDZA, codzienne Msze Święte, ubezpieczenie od kosztów leczenia z chorobami przewlekłymi 150 000 €,

NNW 4000€, BP 400€, OC 50 000€, OC sportowa 10 000€, sprzęt sportowy 500€, materiały informacyjne

(mini przewodnik), pamiątki, opłaty lotniskowe, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 13 zł/os.).

CENA NIE ZAWIERA: napojów do posiłków, obligatoryjnych kosztów realizacji programu 160 USD/os.,

obligatoryjnych napiwków 40 USD/os. płatnych na miejscu w Meksyku u pilota.

Uwagi:

1. Cenę podano za osobę w pokoju 2-osobowym.

2. UWAGA! Za pokój 3-os. w Meksyku rozumie się pokój z dwoma łóżkami małżeńskimi.

3. Ofertę skalkulowano na grupę min. 30 osób.

4. Istnieje możliwość wykupu ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3,2% kosztu imprezy (należy zgłosić w

ciągu 24h od dnia podpisania umowy).

5. Do rezerwacji konieczne jest podanie imion i nazwisk takich jak w paszporcie, daty urodzenia, nr i seria

paszportu oraz dokładna data ważności. Paszport musi być ważny jeszcze 6 miesięcy od daty

planowanego powrotu do kraju.

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

Msze Święte niedzielne:
18.00 (sobota); 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 16.00; 18.00
Msze Święte w tygodniu:
6.30; 8.00; 18.00
 

Msze Święte w okresie wakacyjnym
 w niedzielę: 18.00 (sobota); 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 18.00
w tygodniu: 7.30; 18.00 
 

Spowiedź
* w tygodniu pół godziny przed Eucharystią
* w niedzielę w czasie Eucharystii

 

Fanpage parafii na Facebook'u

Pielgrzymki parafialne

Święta

Poniedziałek, XIV Tydzień zwykły
Rok C, II
Dzień Powszedni albo wsp. św. Elżbiety Portugalskiej

KONTAKT

Pl. Farny 2
48 – 200 Prudnik
Tel. 0 77 436 28 78

Konto naszej parafii:
06 1240 1688 1111 0000 2678 8764